• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    13 apr.Peursum 1 - SSW 14 - 3
    13 apr.Wieldrecht 7 - Peursum 42 - 0
    13 apr.Peursum MO15-2 - Wieldrecht MO15-13 - 0
    13 apr.SteDoCo MO20-1 - Peursum MO20-13 - 0
    13 apr.Nieuw Lekkerland JO15-1 - Peursum JO15-15 - 1
    13 apr.Peursum JO17-1 - R.K.S.V. Groen Wit JO17-12 - 1
    13 apr.Peursum MO15-1 - Groot-Ammers MO15-18 - 2
    13 apr.Peursum JO13-1JM - Leerdam Sport'55 JO13-1JM3 - 2
    13 apr.Oranje Wit JO12-6 - Peursum JO12-27 - 0
    13 apr.Hardinxveld JO11-2 - Peursum JO11-12 - 6
    13 apr.Peursum JO12-1 - Dubbeldam JO12-2JM4 - 3
    13 apr.Peursum JO11-2JM - Hardinxveld JO11-33 - 5
    10 apr.GJS MO20-1 (9-tal) - Peursum MO20-10 - 1
    6 apr.Bavel JO17-1 - Peursum JO17-10 - 1
    6 apr.Peursum 2 - VV Papendrecht 34 - 2
    6 apr.SVS'65 1 - Peursum 11 - 3
    6 apr.HSSC'61 5 - Peursum 32 - 2
    6 apr.Peursum 4 - VVAC 43 - 1
    6 apr.Peursum 6 - Hardinxveld 85 - 1
    6 apr.Arkel 4 - Peursum 50 - 3
    6 apr.Peursum MO20-1 - MVV'58 MO20-11 - 3
    6 apr.SV Noordeloos JO19-1 - Peursum JO19-10 - 0
    6 apr.RKTVC JO13-2 - Peursum JO13-1JM1 - 4
    6 apr.Peursum JO15-1 - Rijsoord JO15-1JM1 - 6
    6 apr.Peursum JO14-1 - Arkel JO14-1JM8 - 3
    6 apr.Peursum MO15-1 - De Alblas MO15-13 - 2
    6 apr.Peursum JO12-2 - GSC/ODS, JO12-2JM3 - 0
    6 apr.Peursum JO11-1 - LRC JO11-10 - 4
    6 apr.ASWH MO15-1 - Peursum MO15-21 - 5
    6 apr.Oranje Wit JO12-5 - Peursum JO12-12 - 7
    6 apr.GJS JO11-2 - Peursum JO11-2JM10 - 4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 apr. 08:30Lekvogels JO10-2 - Peursum JO10-2JMSportpark Het Bosch
    13 apr. 11:30Peursum JO7-1JM - Sleeuwijk JO7-1Sportpark De Zwaaier
    13 apr. 11:50Peursum JO7-1JM - Hardinxveld JO7-4Sportpark De Zwaaier
    13 apr. 12:10Kozakken Boys JO7-2 - Peursum JO7-1JMSportpark De Zwaaier
    13 apr. 12:30Unitas 2 - Peursum 2Sportpark Molenvliet
    13 apr. 14:30RCD 2 - Peursum 6Sportpark Krommedijk
    15 apr. 20:00OACN-Boys 8 - Peursum 1Akkers (Spijkenisse)
    17 apr. 20:00Noordeloos 45plus - Peursum 45plusSportpark De Noordeloos
    19 apr. 13:15AVRES team 1 - AVRES team 2Sportpark Peursum
    20 apr. 08:30Peursum JO10-2JM - Unitas JO10-4Sportpark Peursum
    20 apr. 08:30VVAC JO11-1 - Peursum JO11-1Sportpark VVAC
    20 apr. 08:30SV Meerkerk JO11-1 - Peursum JO11-2JMde Burcht
    20 apr. 09:00VV Papendrecht MO15-2 (9-tal) - Peursum MO15-2Sportpark Slobbengors
    20 apr. 10:00SteDoCo JO12-2 - Peursum JO12-1Sportpark Kort Scheiwijk
    20 apr. 10:00ASWH JO10-8 - Peursum JO10-1JMSportpark Schildman
    20 apr. 10:15RFC JO15-1 - Peursum JO15-1Gemeentelijk Sportpark
    20 apr. 10:30Peursum JO14-1 - VVAC JO14-1Sportpark Peursum
    20 apr. 10:30Peursum JO9-1 - Kozakken Boys JO9-2Sportpark Peursum
    20 apr. 10:30Peursum JO8-1JM - Oranje Wit JO8-4Sportpark Peursum
    20 apr. 10:30Hardinxveld MO15-2 - Peursum MO15-1Sportpark Sluisweg
    20 apr. 11:00BZC'14 JO13-1 - Peursum JO13-1JMSportpark 't Veer
    20 apr. 11:00RCD JO12-1 - Peursum JO12-2Sportpark Krommedijk
    20 apr. 11:25Peursum JO7-1JM - Unitas JO7-1Sportpark Molenvliet
    20 apr. 11:45VVAC JO7-1 - Peursum JO7-1JMSportpark Molenvliet
    20 apr. 12:00De Zwerver 2 - Peursum 2Sportpark De Schans
    20 apr. 12:05Peursum JO7-1JM - SV Meerkerk JO7-1Sportpark Molenvliet
    20 apr. 12:15sv Parkhout VR1 - Peursum VR1Sportpark Parkhout
    20 apr. 12:15EBOH JO17-1 - Peursum JO17-1Sportpark Schenkeldijk
    20 apr. 12:30Peursum MO20-1 - GJS MO20-1 (9-tal)Sportpark Peursum
    20 apr. 12:30Hardinxveld 5 - Peursum 3Sportpark Sluisweg
  • Vacatures

    Scheidsrechters (Veld en zaal)

    (Informatie te verkrijgen bij de scheidsrechters co├Ârdinator Wim Heijkoop) 

    Of via een opleiding van de KNVB via onderstaande links.

    Verenigingsscheidsrechter-veldvoetbal

    Verenigingsscheidsrechter-Futsal

    Vertrouwens contactpersoon (vrouw)

    Archivaris

    Redactie/website/social media

    (Informatie te verkrijgen via het secretariaat)

     

    Klik hier voor het organogram van vv Peursum

     

rfwbs-slide