• Peursum 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oskam, TeusTechnische stafPerformancecoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    24 okt. 14:30Schelluinen 3 - Peursum 3
    31 okt. 14:30Peursum 3 - Drechtstreek 9
    7 nov. 14:30Sliedrecht 9 - Peursum 3
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.VV Papendrecht 7 - Peursum 32 - 1
    3 okt.Peursum 3 - Arkel 33 - 5
  • Poulestanden Peursum 3 ( 5e klasse 520 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arkel 3430112939
    2Streefkerk 34211176117
    3SV Meerkerk 3320111656
    4VV Papendrecht 732017616
    5Peursum 3420213946
    6Hardinxveld 64202131306
    7VVAC 521104134
    8Drechtstreek 931116424
    9BZC'14 33102517-123
    10Sliedrecht 93012410-61
    11Schelluinen 33003314-110

    Poulestanden Peursum 3 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 4 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sleeuwijk 33210174137
    2Peursum 332019816
    3Schelluinen 33102914-53
    4Kozakken Boys 43012312-91
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Both, JarnoTeamspeler
    Daalen, Cas vanTeamspeler
    Dijk, Ruben vanTeamspeler
    Eeuwijk, Jasper vanTeamspeler
    Eeuwijk, Remco vanTeamspeler
    Es, Jelger vanTeamspeler
    Genderen, Leon vanTeamspeler
    Herpe, Timo vanTeamspeler
    Houwelingen, Geert vanTeamspeler
    Jeninga, SiegertTeamspeler
    Korevaar, JustinTeamspeler
    Mekes, MerijnTeamspeler
    Minkelis, Bjarne van deTeamspeler
    Minkelis, Fido van deTeamspeler
    Oskam, TeusTeamspeler
    Terlouw, PeterTeamspeler
    Vlies, Thijs van derTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Schelluinen 3

    VS

    Peursum 3

    24 oktober 202614:30 uur
    Sportpark Scalune veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Peursum 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide