• De afgelastingen vanuit de KNVB worden gecommuniceerd via de website knvb.nl, de twitteraccounts van de KNVB (incl. de districtsaccounts) en via Voetbal.nl (website en app). Houd deze de avond voor de wedstrijd dus goed in de gaten! We proberen de informatie vervolgens zo snel mogelijk op onze website te krijgen; www.vvpeursum.nl

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 apr. 08:30Lekvogels JO10-2 - Peursum JO10-2JMSportpark Het Bosch
    13 apr. 11:30Peursum JO7-1JM - Sleeuwijk JO7-1Sportpark De Zwaaier
    13 apr. 11:50Peursum JO7-1JM - Hardinxveld JO7-4Sportpark De Zwaaier
    13 apr. 12:10Kozakken Boys JO7-2 - Peursum JO7-1JMSportpark De Zwaaier
    13 apr. 12:30Unitas 2 - Peursum 2Sportpark Molenvliet
    13 apr. 14:30RCD 2 - Peursum 6Sportpark Krommedijk
    15 apr. 20:00OACN-Boys 8 - Peursum 1Akkers (Spijkenisse)
    17 apr. 20:00Noordeloos 45plus - Peursum 45plusSportpark De Noordeloos
    19 apr. 13:15AVRES team 1 - AVRES team 2Sportpark Peursum
    20 apr. 08:30Peursum JO10-2JM - Unitas JO10-4Sportpark Peursum
    20 apr. 08:30VVAC JO11-1 - Peursum JO11-1Sportpark VVAC
    20 apr. 08:30SV Meerkerk JO11-1 - Peursum JO11-2JMde Burcht
    20 apr. 09:00VV Papendrecht MO15-2 (9-tal) - Peursum MO15-2Sportpark Slobbengors
    20 apr. 10:00SteDoCo JO12-2 - Peursum JO12-1Sportpark Kort Scheiwijk
    20 apr. 10:00ASWH JO10-8 - Peursum JO10-1JMSportpark Schildman
    20 apr. 10:15RFC JO15-1 - Peursum JO15-1Gemeentelijk Sportpark
    20 apr. 10:30Peursum JO14-1 - VVAC JO14-1Sportpark Peursum
    20 apr. 10:30Peursum JO9-1 - Kozakken Boys JO9-2Sportpark Peursum
    20 apr. 10:30Peursum JO8-1JM - Oranje Wit JO8-4Sportpark Peursum
    20 apr. 10:30Hardinxveld MO15-2 - Peursum MO15-1Sportpark Sluisweg
    20 apr. 11:00BZC'14 JO13-1 - Peursum JO13-1JMSportpark 't Veer
    20 apr. 11:00RCD JO12-1 - Peursum JO12-2Sportpark Krommedijk
    20 apr. 11:25Peursum JO7-1JM - Unitas JO7-1Sportpark Molenvliet
    20 apr. 11:45VVAC JO7-1 - Peursum JO7-1JMSportpark Molenvliet
    20 apr. 12:00De Zwerver 2 - Peursum 2Sportpark De Schans
    20 apr. 12:05Peursum JO7-1JM - SV Meerkerk JO7-1Sportpark Molenvliet
    20 apr. 12:15sv Parkhout VR1 - Peursum VR1Sportpark Parkhout
    20 apr. 12:15EBOH JO17-1 - Peursum JO17-1Sportpark Schenkeldijk
    20 apr. 12:30Peursum MO20-1 - GJS MO20-1 (9-tal)Sportpark Peursum
    20 apr. 12:30Hardinxveld 5 - Peursum 3Sportpark Sluisweg
    20 apr. 14:30SV Noordeloos 4 - Peursum 5Sportpark De Noordeloos
    20 apr. 14:45Peursum 6 - Kozakken Boys 6Sportpark Peursum
    20 apr. 14:45Peursum 4 - Sliedrecht 12Sportpark Peursum
    20 apr. 15:00VVAC 1 - Peursum 1Sportpark VVAC
    22 apr. 21:00Peursum 1 - Kethel Spaland, vv 2Giessenhal (Giessenburg)
    26 apr. 08:30School A - School BSportpark Peursum
    1 mei. 20:30Peursum 45plus - Schelluinen 45 plusSportpark Peursum
    4 mei. 10:30Peursum MO15-2 - ASWH MO15-1Sportpark Peursum
    4 mei. 12:30Peursum 4 - SC Emma 2Sportpark Peursum
    4 mei. 12:30MVV'58 MO20-1 - Peursum MO20-1Sportpark Achterveld
    4 mei. 14:30Peursum 5 - SVS'65 3Sportpark Peursum
    4 mei. 15:00Peursum 2 - Groot-Ammers 2Sportpark Peursum
    11 mei. 08:30Peursum JO12-1 - Heukelum JO12-1Sportpark Peursum
    11 mei. 08:30Peursum JO11-2JM - Sliedrecht JO11-3Sportpark Peursum
    11 mei. 08:30Peursum JO10-1JM - SVW JO10-1Sportpark Peursum
    11 mei. 08:30Peursum JO8-1JM - Kozakken Boys JO8-3Sportpark Peursum
    11 mei. 08:30Kozakken Boys JO7-2 - Peursum JO7-1JMde Burcht
    11 mei. 08:30Drechtstreek JO12-5 - Peursum JO12-2Sportpark Oostpolder
    11 mei. 08:30Groot-Ammers JO11-1 - Peursum JO11-1Sportpark Gelkenes
    11 mei. 08:50Peursum JO7-1JM - SVW JO7-2de Burcht
    11 mei. 09:10SV Meerkerk JO7-1 - Peursum JO7-1JMde Burcht
    11 mei. 09:45Sliedrecht JO15-1 - Peursum JO15-1Sportpark De Lockhorst
    11 mei. 09:45Groot-Ammers JO10-4 - Peursum JO10-2JMSportpark Gelkenes
    11 mei. 10:30Peursum JO17-1 - Gilze JO17-1Sportpark Peursum
    11 mei. 10:30Peursum MO15-2 - Oranje Wit MO15-2Sportpark Peursum
    11 mei. 10:30Ameide JO9-2JM - Peursum JO9-1Sportpark Meihoven
    11 mei. 11:00Sliedrecht MO15-1 - Peursum MO15-1Sportpark De Lockhorst
    11 mei. 11:30MEC'07 JO13-1 - Peursum JO13-1JMSportpark MEC'07
    11 mei. 12:00Nivo Sparta JO14-3 - Peursum JO14-1Sportpark De Watertoren
    11 mei. 12:30Peursum VR1 - RFC VR1Sportpark Peursum
    11 mei. 12:30Peursum JO19-1 - Pelikaan JO19-1Sportpark Peursum
    11 mei. 12:30Ameide 2 - Peursum 2Sportpark Meihoven
    11 mei. 13:00VVAC 6 - Peursum 6Sportpark VVAC
    11 mei. 14:30Peursum 1 - SC Everstein 1Sportpark Peursum
    11 mei. 14:30Peursum 5 - Hardinxveld 10Sportpark Peursum
    11 mei. 14:30Hardinxveld 7 - Peursum 4Sportpark Sluisweg
    11 mei. 15:00Sleeuwijk 5 - Peursum 3Sportpark De Roef
  • Agenda


    apr
    19

    BVO wedstrijdbezoek jeugd bij fc Dordrecht - Top Oss

    Algemeen

    Deze activiteit duurt van 18:00 t/m 21:30 uur

    apr
    22

    SO3 cursus

    Kantine

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur

    apr
    26

    Koningsspelen

    Kantine

    Vier scholen: Giessen-Oudekerk, Schelluinen en Giessenburg

    Deze activiteit duurt van 08:00 t/m 14:30 uur

    mei
    10

    Kaartavond en aansluitend de prijsuitreiking

    Kantine

    Aanvang 20:00, Inloop vanaf 19:45

    Deze activiteit duurt van 19:45 t/m 23:55 uur

    mei
    17

    Sponsoravond

    Kantine

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 23:00 uur

    mei
    27

    SO3 cursus

    Kantine

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur

    mei
    31

    FC De Rebellen - Peursum 3?

    Kantine

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 23:30 uur

    jun
    15

    Slotdag met DJ

    Algemeen

    De activiteit duurt de gehele dag

    jul
    06

    Vrouwen afdeling 40 jaar?

    Kantine

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 23:30 uur

rfwbs-slide