• Alle teams zijn ingeschreven bij de KNVB.

    Er is voor het eerst ook een zaalvoetbalteam ingeschreven.

    In de loop van deze maand worden de meeste indelingen en poules voor de competitie en de beker door de KNVB bekend gemaakt.

    Op dit moment worden de materialen weer aangevuld of eventueel vervangen en de velden weer speelklaar gemaakt. In augustus worden bijvoorbeeld kantplanken geplaatst bij de kunstgrasvelden en komen er schoonlooproosters bij de poorten,.

    Mogelijk geeft dat nog wat overlast bij de opstart van het seizoen.

    Wij vertrouwen weer op Uw medewerking. Bij voorbaat dank.

    Overzicht klasse indeling B categorie 2023/'24

     Indeling district West 2

    Peursum 1 1214 Mannen Zaal Recreatie 5e klasse

     

    Inschrijving veld Zuid 1

    Peursum 1 0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat) 4e klasse
    Peursum 2 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 2e klasse
    Peursum 3 0214 Mannen Zaterdag reserve 5e klasse
    Peursum 4 0214 Mannen Zaterdag reserve 5e klasse
    Peursum 5 0214 Mannen Zaterdag reserve 5e klasse
    Peursum 6 0214 Mannen Zaterdag reserve 5e klasse
    Peursum JO10-1 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
    Peursum JO10-2 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
    Peursum JO11-1 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
    Peursum JO11-2 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
    Peursum JO12-1 0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
    Peursum JO12-2 0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
    Peursum JO13-1 0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
    Peursum JO14-1 0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
    Peursum JO15-1 0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
    Peursum JO17-1 0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
    Peursum JO19-1 0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
    Peursum JO7-1 0307 Onder 7 Zwaluwen Jeugd Reeks 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
    Peursum JO8-1 0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
    Peursum JO9-1 0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
    Peursum MO15-1 300 MO15 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
    Peursum MO15-2 300 MO15 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
    Peursum MO20-1 312 MO20 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
    Peursum VR1 212 Vrouwen Zaterdag (A-cat) 3e klasse
    Peursum VR2 216 Vrouwen Zaterdag 5e klasse

     

     

    Indeling district Zuid 1 A-categorie mannen

    Ameide 1
    Asperen 1
    FC Dordrecht 1
    HSSC'61 1
    Leerdam Sp.'55 1
    Lekvogels 1
    Peursum 1
    SC Everstein 1
    SSW 1
    SV Noordeloos 1
    SVS'65 1
    VVAC 1

     

    Papendrecht 3
    Groot-Ammers 2
    Peursum 2
    DFC 4
    Hardinxveld 3
    Heerjansdam 3
    IFC 3
    Ameide 2
    Streefkerk 2
    Pelikaan 4
    Sliedrecht 3
    De Zwerver 2
    EBOH 2
    Unitas 2

     

    Indeling district Zuid 1 A-categorie vrouwen

    Asperen VR1
    Delta Sports VR2
    DESK VR1
    Hercules VR2
    Houten VR1
    HSSC'61 VR1
    Peursum VR1
    RFC VR1
    s.v. Parkhout VR1
    Vriendenschaar VR1
    VVIJ VR1
    Zwaluwen Utrecht 11 VR1

rfwbs-slide