• Van Noordenne Logo
 • Logo Rabobank
 • Stout Logo

klaverjassen1

Vrijdag 11 november heeft de maandelijkse klaverjasavond weer plaatsgevonden. Zeventien enthousiaste en gezellige kaarters hadden de route naar Sportplein 1 tijdig gevonden. Met zeventien deelnemers was er één tafel minder dan de vorige keer. Wel hadden we wederom een stil nummer. Dat was wel zo makkelijk als we tussendoor iets wilden drinken. En zoals de meesten wel zullen weten krijg je van een denksport als klaverjassen al snel dorst.

De aanwezige kaarters konden deze avond goede zaken doen. De nummer 1 en 3 van de vorige avond waren niet aanwezig. Mogelijk dat een plaatselijke file tussen het industrieterrein aan de Nijverheidsweg en Sportplein 1 er debet aan was dat de winnaar van afgelopen maand er niet kon zijn.

Het starten met de eerste pot verliep niet geheel vlekkeloos. Peter (let wel: onze penningmeester) had netjes de loot-muntjes voor het kiezen van je positie aan een tafel op een dienblad gelegd en zoals gebruikelijk iedereen een exemplaar laten trekken. Zijn vrouw had het nummer 6, maar die tafel deed helemaal niet mee. Nu is het niet de eerste keer dat er iets niet helemaal goed gaat met getallen en Peter tijdens het klaverjassen dus misschien is het de moeite waard dat we de financiële commissie inlichten ;-).

Nadat alle tafels gevuld waren en Mark Schreuders het eerste stilstaande nummer had getrokken konden we van start. Rien en Gerard kwamen goed uit de startblokken, op de voet gevolgd door Peter en Gerrit Zwijnenburg. Daarachter viel al een gat naar het peloton. Vier spelers waren al op aanzienlijk achterstand geraakt, namelijk Eveline, Corrie, Freek en Kees.

De koplopers konden de voorsprong bij het tweede boompje niet consolideren. Sterker nog....ze werden bijgehaald door een deel van het peloton. Koen, Robert van Oenen, Gerrit Peters en Johan van de Wijngaard hadden een goede tweede ronde. Rien had geen mogelijkheid om zich te verweren, want hij was het stilstaande (stilzittende) nummer.

In de derde ronde bleef Gerrit Peters op stoom. Samen met mij behaalde hij de hoogste pot van de avond. Onze postbode had aan de zijde van Freek ook een mooie ronde. Na drie potten was de stand als volgt: 1. Gerrit Peters, 2. Johan van de Wijngaard en 3. Rien Deurloo.

Maar op een avond spelen we vier boompjes dus er moest nog even doorgepakt worden door de koplopers. Rien speelde met 1.985 een mooie pot, maar Johan was mogelijk onvoldoende gefrankeerd want hij viel met 1.107 punten ver terug in het klassement. Gerrit mocht de laatste pot samen met Gerrit kaarten. Misschien heerste er door dezelfde naam af en toe een spraakverwarring want ook zij speelden onder de maat in hun laatste pot. Omdat niemand hoger scoorde dan Rien in de laatste ronde werd deze avond gewonnen door hem. Mark werd tweede voor Koen en Robert van Oenen.

Zoals vorige keer beloofd nu wel een voorlopige tussenstand. Ondanks de afwezigheid van de nummers 1 en 3 van de vorige keer heeft de nummer 2 van oktober (Gerard) niet kunnen profiteren. Misschien dat november de avond is om als laagste weg te strepen. Nieuwe koploper is Koen, voor Rien en Johan.
Klaverjassen stand per 11-11-2016

mededelingen

 

20 augustus

De jeugd start met de training

De bar is geopend vanaf 15:00

25 augustus

20.00 Algemene Ledenvergadering (ALV)

27 augustus

Keuken open vanaf 11.00

3 september

Start beker programma o.a.

12.30 Peursum VR1 - RCD VR1 (beker)

15.00 Peursum 1 - Noordeloos 1 (beker)

15.00 Peursum 2 - Hardinxveld 3 (beker)

 

Check onze nieuwsbrief voor het laatste nieuws.

afgelastingen

Vacatures

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Brownline Logo_2
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Sportcentrum Dordrecht Logo
 • FDV Logo
 • Trust Flexwork Logo
 • Neptune Logo
 • Peinemann Logo_2
 • Adminance Logo_2
 • Aenr Logo_2
 • Albert Heijn Logo_2
 • Brownline Logo
 • Electro World Logo_2
 • Peineman Logo_3
 • Hak Installatieservice Logo_2
 • Hoogenboezem Logo_2
 • Nooteboom Logo_2
 • Peineman Logo_4
 • Sportcentrum Dordrecht_2
 • FDV Logo_2

LAATSTE NIEUWS - Een nieuwe koploper

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 2 C

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2022 | Ontwikkeld door COMMPRO