• Van Noordenne Logo
 • Stout Logo
 • Logo Rabobank

Onze buurvereniging v.v. Noordeloos heeft woensdagavond, tijdens een trainingsavond, ongenode gasten op bezoek gehad. Deze “gasten” hebben uit een kleedkamer alle telefoons, portemonnees, etc. meegenomen. Een hele vervelende ervaring en dat kan ons ook overkomen. De voorzitter van Noordeloos heeft ons direct geïnformeerd en dat is TOP. Een gewaarschuwd mens telt immers voor twee!


Dus: wees zuinig op je spullen, sluit de kleedkamer af of geef waardevolle spullen in bewaring. Je bent hier zelf verantwoordelijk voor. Onze accommodatie heeft o.a. camerabeveiliging, maar we moeten zelf ook blijven opletten. Mocht je iets verdachts constateren, meld dit dan bij je leider of het bestuur.

mededelingen

Complex voorlopig gesloten

afgelastingen

Voorlopig geen trainingen en geen wedstrijden

klik hier voor meer info

Vacatures

Wij zijn op zoek naar jou!

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Rabobank Logo
 • Sportshop Vlot Logo
 • Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

LAATSTE NIEUWS - WAARSCHUWING INBRAAK

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 1

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2020 | Ontwikkeld door COMMPRO