• Van Noordenne Logo
 • Stout Logo
 • Logo Rabobank

Bij een nieuw seizoen horen natuurlijk nieuwe teamfoto’s die we kunnen gebruiken voor het clubblad en de website. De teamfoto’s worden dit jaar gemaakt door fotografen Peter Kraaijeveld en Siebold Freeke, op zaterdag 10 en zaterdag 17 september. De redactiecommissie van Peursum maakt momenteel een schema die vervolgens spoedig op de site zal komen te staan. Ook worden de leiders/trainers van de teams op de hoogte gebracht. Voor meer informatie kunt u de website in de gaten houden of contact opnemen met de redactiecommissie door een mail te sturen naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

LOGOKLEDINGVVPEURSUMkopie

mededelingen

Complex voorlopig gesloten

afgelastingen

Voorlopig geen trainingen en geen wedstrijden

klik hier voor meer info

Vacatures

Wij zijn op zoek naar jou!

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Rabobank Logo
 • Sportshop Vlot Logo
 • Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

LAATSTE NIEUWS - Teamfoto's

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 1

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2020 | Ontwikkeld door COMMPRO