• Van Noordenne Logo
 • Logo Rabobank
 • Stout Logo

Afgelopen zaterdag speelde Peursum 1 thuis tegen Tec. Na een overwinning (4-0) en mede door het verlies van Vuren, is de nacompetitie een feit. Onze felicitaties gaan uit naar de spelersgroep, coach en begeleiding.

Bent de Vries was pupil van de week bij deze wedstrijd en heeft een leuke dag gehad. In de week na de wedstrijd mocht de groep van hem een mooie kaart en een lekkere doos met chocolade in ontvangst nemen. Bedankt Bent! Wat een mooi gebaar.

 

IMG 20160512 WA0004

 

 

DSC08613

A.s. zaterdag (14 mei) staat de uitwedstrijd tegen MVV’58 op het programma. Om 14.30 uur zal het eerste fluitsignaal klinken. Zoals Wim den Toom al schreef in het wedstrijdverslag van afgelopen zaterdag, een belangrijke wedstrijd voor Peursum. Beide teams zijn samen met Schelluinen de 3 periodekampioenen uit de 4e klasse C. Wie van de 3 teams het hoogste eindigt in de eindstand van de reguliere competitie (en dat is of MVV’58 of Peursum) speelt een uit en thuiswedstrijd tegen de nummer 12 uit de 3e klasse D (waarschijnlijk ASH). De winnaar van die wedstrijden promoveert of blijft in de 3e klasse. De 2e en 3e periodekampioen in de eindstand spelen nog een tussenronde tegen één van de periodekampioenen uit 4D. Mogelijk zijn dit TGG (‘s-Hertogenbosch), Oosterhout of Good Luck.

Peursum kan de nodige support goed gebruiken zaterdag. Komt u naar de wedstrijd om de heren aan te moedigen?

mededelingen

Complex voorlopig gesloten

afgelastingen

Voorlopig geen trainingen en geen wedstrijden

klik hier voor meer info

Vacatures

Wij zijn op zoek naar jou!

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Rabobank Logo
 • Sportshop Vlot Logo
 • Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

LAATSTE NIEUWS - Komt u kijken? MVV’58 1 – Peursum 1

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 1

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2020 | Ontwikkeld door COMMPRO