• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    27 sep.Peursum JO17-1 - MVV'58 JO17-10 - 4
    25 sep.Peursum JO19-1 - Dubbeldam JO19-11 - 6
    23 sep.Peursum 1 - Leerdam Sport'55 16 - 1
    23 sep.Peursum VR2 - ST Almkerk/Altena VR21 - 9
    23 sep.Peursum 5 - Schelluinen 33 - 3
    23 sep.Heerjansdam 3 - Peursum 25 - 2
    23 sep.Woudrichem 5 - Peursum 34 - 0
    23 sep.RKTVC JO17-1 - Peursum JO17-13 - 2
    23 sep.Peursum VR1 - DESK VR12 - 5
    23 sep.Peursum MO15-1 - Arkel MO15-17 - 0
    23 sep.Sliedrecht 11 - Peursum 61 - 2
    23 sep.Be Ready JO12-1 - Peursum JO12-10 - 2
    23 sep.Peursum JO14-1 - GRC-14 JO14-12 - 7
    23 sep.Peursum JO13-1JM - Groot-Ammers JO13-25 - 0
    23 sep.VVAC JO15-1 - Peursum JO15-13 - 0
    23 sep.Unitas JO11-2 - Peursum JO11-10 - 19
    23 sep.Peursum JO12-2 - HSSC'61 JO12-11 - 8
    23 sep.SVW MO15-2 (9-tal) - Peursum MO15-24 - 13
    23 sep.Kozakken Boys JO11-1 - Peursum JO11-2JM7 - 0
    22 sep.Peursum 1 - Rotterdamse Studenten 115 - 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 19:00Ommoord, sv 2 - Peursum 1Zevenkampse Ring (Rotterdam)
    30 sep. 08:30Peursum JO10-1JM - LRC JO10-2Sportpark Peursum
    30 sep. 08:30Peursum JO12-1 - Dubbeldam JO12-2Sportpark Peursum
    30 sep. 08:30Peursum JO11-2JM - Altena JO11-1Sportpark Peursum
    30 sep. 08:30Peursum JO11-1 - LRC JO11-2Sportpark Peursum
    30 sep. 08:30Peursum JO8-1JM - Streefkerk JO8-1Sportpark Peursum
    30 sep. 08:30Peursum JO9-1 - GJS JO9-5Sportpark Peursum
    30 sep. 08:30SVW JO10-2 - Peursum JO10-2JMSportpark Molenburg
    30 sep. 09:00Hardinxveld JO7-3JM - Peursum JO7-1JMSportpark Schoonzigt
    30 sep. 09:20Peursum JO7-1JM - Arkel JO7-1JMSportpark Schoonzigt
    30 sep. 09:40Unitas JO7-2 - Peursum JO7-1JMSportpark Schoonzigt
    30 sep. 09:45Streefkerk JO13-1 - Peursum JO13-1JMSportpark Streveland
    30 sep. 10:15Asperen JO14-2 - Peursum JO14-1Sportpark Asperen
    30 sep. 10:30Peursum MO15-2 - VVAC MO15-1Sportpark Peursum
    30 sep. 10:45Peursum JO15-1 - ASWH JO15-2Sportpark Peursum
    30 sep. 10:45IFC JO19-1 - Peursum JO19-1Sportpark Schildman
    30 sep. 11:00ST Well/Jan van Arckel VR2 - Peursum VR2Sportpark De Hoef
    30 sep. 11:30GJS JO12-6 - Peursum JO12-2Sportpark Dalem
    30 sep. 12:00Almkerk 5 - Peursum 5Sportpark Almkerk
    30 sep. 12:30Peursum 4 - SteDoCo 5Sportpark Peursum
    30 sep. 12:30Peursum MO20-1 - GJS MO20-1Sportpark Peursum
    30 sep. 14:00Houten VR1 - Peursum VR1Sportpark Oud Wulven
    30 sep. 15:00Peursum 2 - IFC 3Sportpark Peursum
    30 sep. 15:00Peursum 3 - Sliedrecht 8Sportpark Peursum
    30 sep. 15:00Peursum 6 - VVGZ 7Sportpark Peursum
    30 sep. 15:00SV Noordeloos 1 - Peursum 1Sportpark De Noordeloos
    2 okt. 20:00SteDoCo MO15-1 - Peursum MO15-1Sportpark SteDoCo
    4 okt. 20:00peursum 45 plus - groot ammers 45 plusSportpark Peursum
  • Vacatures

    Scheidsrechters (Veld en zaal)

    (Informatie te verkrijgen bij de scheidsrechters co√∂rdinator Wim Heijkoop) 

    EHBO

    Vertrouwens contactpersoon

    Archivaris

    Redactie/website/social media

    (Informatie te verkrijgen via het secretariaat)

     

    Klik hier voor het organogram van vv Peursum

     

rfwbs-slide